Boşanmak Üzere Olduğu Karısının Evini Oğlunun Yardımıyla...

Boşanmak Üzere Olduğu Karısının Evini Oğlunun Yardımıyla Dinledi, Sonra da Öldürdü!

Bursa'da kendisine boşanma davası açan eşini 15 bıçak darbesiyle öldüren Tahsin Taner Açıkgöz'ün, oğlu aracılığıyla eşinin evine dinleme cihazı koyduğu ortaya çıktı.

30 Mart 2017 - 08:51

Bursa'da kendisine boşanma davası açan eşini 15 bıçak darbesiyle öldüren Tahsin Taner Açıkgöz'ün, oğlu aracılığıyla eşinin evine dinleme cihazı koyduğu ortaya çıktı.

Bursa'da kendisine boşanma davası açan eşini öldüren adamın, oğlu aracılığıyla eşinin evine dinleme cihazı yerleştirdiği, daha sonra yolunu keserek eşini öldürdüğü ortaya çıktı. Tutuklu yargılanan koca için ömür boyu hapis cezası istendi.

SAVCILIK SORUŞTURMASI TAMAMLANDI

Bursa'da boşanma davası açtıktan sonra kendisinden ayrı yaşayan 16 yıllık eşini, yolda yürürken takip edip 15 bıçak darbesi ile öldüren Tahsin Taner Açıkgöz hakkındaki savcılık soruşturması tamamlandı. Hazırlanan iddianamede Tahsin Taner Açıkgöz'ün, oğlu aracılığı ile hakkında koruma kararı verilen öldürdüğü eşinin konuşmalarını kayda almak için eve gizlice dinleme cihazı koyduğu ve cinayet anında Fatma Açıkgöz'e, "Ben sana demedim mi, benimle oğlumun yüzünü yere eğdirmeyeceksin. Değer miydi bir Allahsız için bizi parçaladığına." dediği belirtildi.

EŞİNİ 15 BIÇAK DARBESİYLE ÖLDÜRDÜ

3 çocuk annesi 35 yaşında Fatma Açıkgöz, boşanma davası açtıktan sonra eşini terk edip ayrı evde yaşamaya başladı. Fatma Açıkgöz, Merkez Nilüfer ilçesi Sakarya Mahallesi Nilüfer Caddesi'nde geçen Şubat ayında evinden çıkıp çalıştığı markete giderken, kendisini takip eden eşi 41 yaşındaki Tahsin Taner Açıkgöz'ün bıçaklı saldırısına uğradı. Aldığı 15 bıçak darbesi ile ağır yaralanan genç kadın kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi

"TOPLASAN DA ÇIKARSAN DA KAREKTERLERİ SIFIRDIR"

Cinayet sonrası bıçağı çöp kutusuna atıp polise teslim olan Tahsin Taner Açıkgöz ise tutuklandı. Öldürülmeden önce sosyal paylaşım sitesinden "Bazı insanları toplasan da, çıkarsan da fark etmez; Çünkü karakterleri hep SIFIRDIR." diye yazan Fatma Açıkgöz cinayeti ile ilgili savcılık soruşturması tamamlandı.

"BEN SANA DEMEDİM Mİ, BENİMLE OĞLUMUN YÜZÜNÜ YERE EĞDİRMEYECEKSİN"

Cumhuriyet Savcısı hazırladığı iddianamede, Tahsin Taner Açıkgöz'ün cinayeti işlerken Fatma Açıkgöz'e, "Ben sana demedim mi, benimle oğlumun yüzünü yere eğdirmeyeceksin. Değer miydi bir Allahsız için bizi parçaladığına." dediği belirtildi.

OĞLU ARACILIĞIYLA EŞİNİN EVİNİ DİNLETMİŞ

Tahsin Taner Açıkgöz'ün, boşanma davası açan eşinin konuşmalarını oğlu aracılığı ile eve yerleştirdiği kayıt cihazlarından kaydettiği bilgisinin de yer aldığı iddianamede, Fatma Açıkgöz'ün başvurusu üzerine mahkeme tarafından kendisine koruma kararı verildiği, cinayetin işlendiği gün ise Tahsin Taner Açıkgöz'ün Fatma Açıkgöz'ü arayıp konuşmak istediği, olumsuz yanıt alınca da sinirlendiği kaydedildi.

ÖMÜR BOYU HAPİS CEZASI İSTEMİYLE YARGILANACAK

İddianame Bursa 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nce kabul edilirken, Tahsin Taner Açıkgöz'ün 'Kasten adam öldürmek' suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılanmasına önümüzdeki günlerde başlanacak.

Bu haber 944 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ali Koç Yapı Kredi Bankası'nın Yönetim Kurulu Başkanı Oldu
Ali Koç Yapı Kredi Bankası'nın Yönetim Kurulu Başkanı Oldu
Sarp Sınır Kapısı'nda İzdiham!
Sarp Sınır Kapısı'nda İzdiham!